Про автоцентр

Автосервісний центр "Буковина-АВТО", що веде свою історію від 1993 року входить до складу найбільшої мережі автосервісних центрів Української Автомобільної Корпорації. Шукаєте новий автомобіль, Ваш автомобіль потребує кваліфікованого обслуговування або ж ремонту, шукаєте найкращу кредитну пропозицію? Все це, і трошки більше, Ви знайдете в нашому автосервісному центрі.

ЧОМУ ВИ ОБЕРЕТЕ САМЕ НАС:
НОВІ АВТОМОБІЛІ З ГАРАНТІЄЮ:

Наш автосервісний центр давно зарекомендував себе в якості справжнього експерта, що по-справжньому знається на автомобілях. В автосалоні "Буковина-АВТО" Ви завжди зможете "познайомитись" з модельним рядом автомобілів Chery, які вже не перший рік представлені в Україні і пропонують наразі кросовери на різний смак та гаманець, та KIA: від субкомпактного міського хетчбека KIA Picanto до повнорозмірного позашляховика KIA Sorento. Завітайте до нас, а наші фахівці нададуть вичерпну інформацію про автомобіль, який пасуватиме саме Вам.

 

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД:

Цінувати кожного клієнта та задовольняти його потребу у хороших, безпечних та якісних автомобілях, завжди було в приоритеті автосервісного центру «Буковина-АВТО». За час існування на ринку України, ми змогли здійснити мрію не однієї сотні клієнтів: хтось купив перший автомобіль, хтось згодом звернувся за другим, є й такі, що купують сім'ями. Ми цінуємо кожного, і готові запропонувати ідеальне рішення!

ЯКІСНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Автомобілі стають все "розумнішими" та складнішими за конструкцією і підхід до ремонту "на коліні в гаражі" вже не працює. Саме для того, щоб забезпечити власників автомобілів якісним сервісом та кваліфікованим підходом, для Вас працює центр технічного обслуговування. Незалежно від бренду та марки автомобіля, незалежно від складності ремонту, наші фахівці вирішать будь-яке питання. Якщо Ви хочете довірити свій автомобіль в надійні руки і не грати в "лотерею" на неофіційних сервісах, ми з радістю допоможемо Вам!

За весь час свого існування ми набули не певну кількість клієнтів. Ні! Ми набули нових друзів, які охоче діляться своїм досвідом звернення до автосервісного центру "Буковина-АВТО". Це найкраща подяка і справжня довіра наших клієнтів, які рекомендують нас своїм друзям, близьким та людям, яким готові порадити дійсно надійного партнера в питаннях пов'язаних з купівлею та обслуговуванням автомобілів.