Про автоцентр

Акціонерне товариство відкритого типу “Буковина-Авто”, створене в 1993 році, входить до складу корпорації „УкрАвто” та має багаторічний досвід роботи в галузі автосервісу і роботи на автомобільному ринку.
АТВТ-АК "Буковина-Авто" виконує послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів та являється представництвом брендів KIA, CHEVROLET, CHERY, LADA, ЗАЗ
Компанія «Буковина-Авто» відразу заявила про себе як про динамічну компанію, націлену на довгостроковий розвиток. Місія нашої компанії – це залучення більшої кількості людей до хороших, безпечних, надійних автомобілів, високий рівень обслуговування клієнтів, постійне вдосконалення в професійній області.
На сьогоднішній день до складу товариства «Буковина-Авто» входять три підприємства в м. Чернівці, а також філії в районних центрах : Кіцманському, Сокирянському, Хотинському.
«Буковина-Авто» прикладає чимало зусиль задля підтримки вітчизняних товаровиробників. В даний час товариство може запропонувати повний модельний ряд автомобілів Запоріжського автомобілебудівного заводу.
За весь час розвитку ми з кожним роком набуваємо нових друзів – наших клієнтів, що говорить про високу компетенцію наших співробітників, готових допомогти в рішенні будь-яких завдань, пов'язаних з купівлею та обслуговуванням автомобілів.