«Експрес Кредит»

«Експрес Кредит» активно співпрацює з надійними банками-партнерами, які пропонують цікаві умови кредитування для покупки легкових автомобілів в дилерській мережі Корпорації УКРАВТО.

Тут представлено більше 25 кредитних програм із спеціальними і акційними умовами автокредитування, які відповідають потребам самих різних клієнтів!

Експрес Кредит – короткий шлях до мрії!

Сьогодні «Експрес Кредит» пропонує кредитні програми, які відкривають ще більше можливостей для придбання автомобіля в кредит:
кредити з першим внеском від 0%;
кредити з максимальним терміном кредитування;
кредити без довідки про доходи;
кредитування комерційної техніки.

Крім того, у всій мережі УкрАВТО діє спеціальна пропозиція – кредит на ремонт автомобіля, який можна оформити без довідки про доходи. Відтепер купівля запасних частин, установка додаткового обладнання і будь-які інші сервісні послуги стали доступніше для більшості клієнтів.

Експрес Калькулятор – компас в океані автокредитів!

На сайті Експрес Кредит є можливість швидко розрахувати суму автокредиту за допомогою кредитного калькулятора.

Для того, щоб заздалегідь визначити розмір щомісячного платежу, суму комісії і інші умови кредитування, необхідно задати ключові параметри, такі як марка, модель автомобіля, вартість, аванс (до 50%) і термін кредитування (від 1 до 10 років). Також можна врахувати кредитування додаткового обладнання і схему погашення. Результати клієнт бачить в таблиці, де порівнює декілька варіантів кредиту на авто.

Експрес Скорінг – швидше, ніж можливо!

Експрес Кредит одним з перших упровадив систему, яка дозволяє дізнатися попереднє рішення про видачу кредиту на авто без необхідності відвідувати банки. Для цього потрібно лише заповнити on-line форму на сайті і відправити її на розгляд в банк. У найкоротші терміни з клієнтом зв'яжеться фахівець компанії, повідомить рішення банку і підкаже, де знаходиться найближчий автосалон, в якому можна оформити кредит.

Варто відзначити, що on-line запит направляється одразу в декілька банків, що дозволяє збільшити відсоток позитивних рішень, який складає сьогодні більш ніж 87%.

Ми не просто робимо автомобілі ближче до людей, ми змінюємо якість життя кожного!

 

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном : 050-374-40-77